JAK PRACUJEME

Moc dobře víme, jak velké mohou být obavy svěřit někomu Váš vysněný projekt . Proto věnujeme velkou pozornost přáním a požadavkům každého klienta. Jsme tak schopny zajistit plynulý proces spolupráce, který stojí na osvědčených postupech.

PRVNÍ SCHŮZKA

Těšíme se na každého nového klienta a jeho projekt, do kterého bychom se s nasazením mohly pustit. Na první schůzce se věnujeme hlavně Vám. Budeme Vám naslouchat, vašim obavám, přáním a požadavkům. Upřesníme si i obsah pro vypracování realistické cenové nabídky.

CENOVÁ NABÍDKA

Na základě první schůzky Vám vypracujeme cenovou nabídku. Cenová nabídka je strukturovaná na navrhované fáze projektu a jejich dílčí cenu.

KONCEPT

V této fázi projektu nejvíce popouštíme uzdu naši fantazii. Šijeme Vám návrh na míru. Konzultujeme s Vámi, skicujeme, vytváříme plány, dotazujeme se na detaily, které byste možná neočekávali. Potřebujeme porozumět Vašim potřebám, stylu života a vše spojit v našem návrhu. Vybereme předpokládané materiály, barevné a vzorové kombinace.

STUDIE

Důkladně propracujeme odsouhlasený koncept do formy podrobné studie. Předložíme Vám půdorysy, vizualizace a další podklady v rámci individuality vašeho projektu. Budeme konzultovat a připomínkovat. Podrobný obsah studie bude nastíněn v cenové nabídce.

Může se stát, že váš projekt bude potřebovat stavební povolení nebo jiný POVOLOVACÍ PROCES. Požadované podklady pro úřady vám zajistíme.

REALIZACE

Pokud si náš ateliér vyberete pro realizaci, doporučíme Vám námi prověřené dodavatele. Zajistíme dozor po celou dobu realizace, při které budeme ladit detaily. To vše společně s Vámi a řemeslníky.

FOTOGRAFIE

Zajistíme profesionální fotografickou dokumentaci projektu, který společně stvoříme.